Bu senin yaşamın ve her geçen dakika sona eriyor. Her şeyden önce korkmayı bırakıp bir gün öleceğini kabullenmelisin.

Kulüp kapanmıştır. İlluminati ile ilgili olmasa da yazılarımı takip etmek isteyenler http://soraninsan.tumblr.com adresinden beni takip edebilirler.

7 Ağustos 2011 Pazar

İlluminati'ye Giriş


   Bu yazıyı hazırlama amacım, eskiden gizli bir örgüt olan illuminati hakkında öğrendiklerimi, hayattan örnerkleri ile sizlere sunmaktır. Çoğumuzun zararsız sandığı filmler, hepinizin dinlediği şarkılar ve çocukken izlediğimiz çizgi filmlerde ki illuminati etkisini sizlere fotoğraflar ve diğer kanıtları ile göstereceğim.

   Hangi dine inanırsanız inanın, isterseniz krem peynire tapın beni ilgilendirmez. Burada ki amacım İlluminati'nin hayatımızda gerçekten var olduğunu ve bilinç altımıza yaptığı telkinler hepinizi nasıl kölesi haline getirdiğini göstermek. Şu anda bunları okurken komplo teorisi hede hödö diyen entel bozması, sana zaten anlatacak bir şeyim yok, şayet sen daha yolun başındayken kaybetmişsin. Sistemin kölesi olmaktan da beter, sistemi korumak için savaşanlardan olmuşsun. Çünkü bunun gerçek olduğunu kendine itiraf edemeyecek kadar korkaksın. Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur (Albert Einstein). Benim anlatacaklarım bir şeylerin yanlış olduğunu hissedip, sürekli bir huzursuzluk ile yaşayan insanlar için. İnsanlar bunu her gün yapıyor. Kendileriyle konuşuyor, hayallerindeki gibi olmak istiyorlar. Ama cesaretleri olmadığı için eyleme geçmiyorlar. Artık uyanma vakti geldi.

Şimdi konuya yavaş yavaş girecek olursak, illuminatinin amacı dünya nufusunu kontrolleri altında tutup tek bir dünya devlet kurmak. Bunun içinde insanları olduğunca cahil, umursamaz hale getiriyorlar. Bunu yaparken en güçlü silahları ise televizyon. Dünyada bir kesim çatlayıncaya kadar yerken, afrikada her 6 dakikada 1 çocuk açlıktan ölüyor. Dünayda ki yiyecek rezervleri herkese yetebilecek kadar çok olduğu halde.

Yani pink floyd'un da dediği gibi "We dont need no education."

Her neyse, tekrar asıl konuya dönersek bu sisteme "Yeni Dünya Düzeni" diyorlar. Bir anda ortaya çıkan hastalıklar, yediğimiz içtiğimiz şeylerde ki kanserojen maddeler, GDO'lu yiyecekler... Hiç birisi tesadüf değil, hepsi amaçlarına hizmet etmesi için kullanılan silahlar.

   İlluminati, siyonizm ile de büyük ölçüde bağlantılı. Bugün bilinen en yüksek kademe masonlar Rothschild ve Rockefeller, aileleri yahudidir. Bu iki aile her ne kadar dünyanın en zenginleri olsalar da hiç bir zaman isimleri dünyanın en zenginleri listesinde çıkmaz. Bu ailelerden biraz bahsedicek olursak;

19. yüzyılın büyük bir çoğunluğunda, bir Yahudi bankacılar ailesi olan Rothschild Ailesi, Avrupa'nın para marketlerini yönetti. Birçok Avrupa toplumu, borçlarını, savaş tazminatlarını ödemek veya barış projelerini finanse etmek için Rothschild'lardan para borçlandı.

Rockefeller ailesi iseAmerika'daki yahudi lobisinin başını çeken bir ailedir. Bu aile de Rothschild ailesi gibi başlangıçta banka ve finansman işine ağırlık verdi. Bu yüzden Amerika'da yıllardan beridir para piyasalarında saltanat sürmektedirler. Hatta Amerika'da sermaye alanında 150 yılı aşan bir Rockefeller hanedanlığından söz edilir. Fakat sadece finans ve para piyasasında kalmamışlardır. Petrolden endüstriye çok geniş bir alana yayılmış ve oldukça güçlü bir sermayenin sahibi olmuşlardır. Özellikle petrol alanında tam bir dev ve tröst haline gelmişlerdir ve Amerika'nın en önemli petrol şirketleri onların elindedir.

İlluminati, "Masonluk" ismi ile de oldukça bilinir. Durumun ciddiyetini anlamak için tarihte ki bilinen masonlara bir göz atalım...
Amerikanın ilk başkanı olan George Washington, Walt Disney, Benjamin Franklin,  Napoléon..
Bunlar içlerinden benim seçtiklerim, daha fazlasını görmek istiyorsanız http://yeni.mason.org.tr/unluler.htm adresinden bakabilirsiniz. Amerika tarihinde başkanlardan sadece ikisi mason değildi ve ikiside suikaste kurban gitti. (Tesadüfe bak dimi? :D)

Amerika Birleşik Devletleri'nin 16. başkanı Abraham Lincoln; Lincoln ABD'de köleliğe karşı olduğunu resmen dile getirdi ve köleliği 1863'da resmen kaldırdı. Bu onun sonunu hazırları ve suikast sonucu ölen ilk ABD başkanı oldu.


"The very word "secrecy" is repugnant in a free and open society; and we are as a people inherently and historically opposed to secret societies, to secret oaths and to secret proceedings."   
Yani: "Gizlilik" sözcüğü, özgür ve açık bir toplumda tiksindiricidir ve bizler insan olarak, doğamız ve tarihimiz gereği gizli topluluklara, gizli yeminlere ve gizli işlemlere karşıyızdır.
35. Amerika başkanı, John.F Kennedy gizli örgütlerin varlığından ve dünyayı nasıl yönettiklerini anlattığı o tarihi konuşmasından sonra suikaste kurban gitti. Yine tesadüfe bak sen...
Peki İlluminati'nin yöntemleri nelerdir, nelere önem verir bu hasta ruhlu insanlar... Öncelikle semboller ve sayılarla takıntılılar. Yaptıkları tüm icraatlarda bu sayılar ve semboller göze çarpar.Şimdi çoğunuzun daha önce görmüş olduğunuzu düşündüğüm amerikan doları ile başlıyım. Bilenler bu kısmı atlayabilir.
 Paranın arka yüzünde en bilinen mason işareti olan piramit ve horus'un her şeyi gören gözü bulunmaktadır. Horus bir mısır tanrısı oraya sonra geleceğim. Şimdi Daha yakından bakalım, neler varmış.
Piramitin hemen altında yazan  "Novus Ordo Seclorum" latincedir ve "Yeni Dünya Düzeni" anlamına gelir. 
Piramitin üzerinden 6 köşeli yıldız çizildiğinde ise m,a,s,o,n harflerine denk gelir tabi yine tesadüfen.  Neden 6 köşeli yıldız olduğunuda sonra ki yazımlarımda göreceksiniz.
Piramitin en üstünde ki ise bir sol gözdür. Masonların deyimi ile "Dünyayı izleyen evrenin yüce mimarı"nın sembolüdür. Böyle yüce mimar, üstad gibi kelimeleri kullanmayı çok sever bu masonlar. Mısır mitolojisinde ise horus'un her şeyi gören gözüdür. Alttaki piramiti görünce, mısır ile bağlantıyı kurmak o kadar da zor değil zaten. İlluminati'nin ne kadar eskiye dayandığı bilinmiyor fakat tahminime göre mısırdan da eski. Piramitin tabanında yazana gelirsek, MDCCLXXVI roma rakamları ile 1776 dır. İlluminati'nin kuruluşu mu yoksa amerikanın kuruluşumu gibi tartışmalar vardır fakat Illuminati'nin amerikaya el attığı tarih olabilir, sonuçta amerikanın ilk başkanı masondur. Ayrıca roma rakamlarını üçer üçer ayırıp topladığımızda ise şöyle bir şey çıkıyor;
MDC 1000 + 500 + 100 = 600
         CLX 100 + 50 + 10 = 60
                   XVI 10 + 5 + 1= 6
Topladığımızda 666 sayısını veriyor. Herkes bunun anlamını azda olsa herkes bilir. Şeytanın sayısı vs gibi...  Bir işe yarıyor bu yaptıkları fakat şu an için kesin kanıtım yok. Yazımın en başında da söylediğim gibi size deliller ile İlluminati'nin ne olduğunu göstereceğim, öncelikle doğruluğundan kendim emin olmadığım hiç bir şeyi burada paylaşmıyorum. Yine de siz kendi süzgeçinizden geçirin, sonuçta bende insanım ve yanıldığım zamanlar olabilir. Son olarak paranın ortasında yazan "IN GOD WE TRUST" yazısına gelirsek "İNANDIĞIMIZ TANRIYA" anlamına gelir. Ayrıca şunuda bir izleyin, uzun değil 5 dakika; http://www.youtube.com/watch?v=I1IB9eV7byo 
Dolar ile ilgili  kısım burada bitiyor, diğer arkadaşlar buradan okumaya başlayabilirsiniz.
Şimdi söyleyeceklerimin kanıtı yok, fakat yinede bir kez duymuş olun diye yazıyorum. Çoğu yerde yaptığım araştırmaya göre 11. yüzyılda yaşayan tapınak şövalyeleri de masonlardı ve 1. haçlı seferinin amacı ise kudüsten kabala isimli kitabı almaktı. Haçlı seferinin gizlenen, asıl nedeni budur. Kabalistik öğretide paralel evrenler, enerji, fizik kanunları gibi şeylerin olduğu biliniyor. Hatta Newton'un fizik kurallarını, kabaladan çıkardığı gibi iddialar da var. Albert Einstein bildiğiniz gibi bir yahudi ve onun da enerjinin sırlarını kabalanın sadece 1 sayfasında ki şifreleri çözerek ortaya çıkardığı iddiasını da bir yerde görmüştüm. Kabala hakkında ayrıntılı bilgi için; http://tr.wikipedia.org/wiki/Kabbala adresine bakabilirsiniz.
Paragrafın başında da söylediğim gibi bu en son yazdıklarım pek fazla inandırıcı olmasada teoridir, sadece göz önünde bulundurun diye anlattım. Şayet benim odamın duvarlarında 2 tane Albert Einstein posteri asılı ve kendisi bir fizikçi olarak taktir ettiğim bir insandır. E=mc² !!
Bir sonra ki yazımda subliminal mesajlardan bahsedeceğim ve durumun ne kadar korkutucu olduğunu daha iyi anlayacaksınız. 
May the force be with you.

106 yorum:

 1. neden peki amaçları ne ??

  YanıtlaSil
 2. Sonra ki yazıları da okursan, amaçlarını daha iyi anlayabileceğini düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 3. selamün aleyküm çok tşkler küfürsüz seviyeli ve güzel olduğunuz için allah hep doğru ve iyi olan yola koysun sizi

  YanıtlaSil
 4. MDC 1000 + 500 + 100 = 600
  CLX 100 + 50 + 10 = 60
  XVI 10 + 5 + 1= 6 bu nadıl matematik?
  1000+500+100 = 1600,
  100+50+10 = 160,
  10+5+1 = 16 etmez mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abicim dikkatli bakarsan arkadaş 10 ve romen sayısını yanlışlıkla 2 kere yazmış. Yani gerçekten 666 çıkıyor ��

   Sil
 5. 1000, 100 ve 10'u almadan hesapla bir de. 500+100 = 600, 50+10 = 60, 5+1= 6

  YanıtlaSil
 6. Destekcinizim.. Fakat bilinmememiz lazım böyle şeyleri net ortamında paylaşmamız bizlerin mantar gibi meydana çıkmamızı sağlıyor ve buda onların kesin olan sonunu uzatıyor doğaya bırakalım ve kendi sonlarını kendileri başlatsınlar..

  YanıtlaSil
 7. amacı söylimmi sacmalık kimse kusura bakmasın tamam gercek olabilir ama abi biraz düsünün yhaw onlarda insan farkımız yok 2 kuruşları var die kralmı oldular abi suan en güclü ve kral devlet Amerika ama kıyamet alametlerinde eğer müslümansanız en güçlü devlet müslüman devleti olacak yazıyor abi ne diğem biz bunlara inanırsak dinden düşeriz yerinizde olsam besmele ceker bu hikayeyi unuturum. Cok zor değil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ateistler iliminatiyi desteklermi? yoksa biz inananlar mı destekliyoruz?

   Sil
 8. hea bide kardeşim sen besmeleyi özellikle cek cünkü sen müslümansan artık değilsin.Besmele cekip müslüman ol sen Allahın değil o Srfszlerin kölesi olmuşsun.

  YanıtlaSil
 9. Merak ettiğim çoğu konuyu aydınlatıyorsunuz teşekkürler..

  YanıtlaSil
 10. @Adsız
  Eyvallah kardeş, gözlerimi açtın. Gel mübarek elinden öpeyim, feyzli sohbetler yapalım birlikte.

  YanıtlaSil
 11. Bkz; Besmele çekip müslüman olmak.

  YanıtlaSil
 12. @adsız

  8-10 yıl sonra dinimiz yozlaşmaya hatta yok olmaya başladığında görürsün kardeşim bırakın bu işleri ne anlama gelirmiş. ^^ Belki görmüyorsun veyahut farkında değilsin lakin yabancı ülkelerdeki insanlar(amerika bile değil, en çok avrupa) Herşeylerini tamamen televizyon ve paraya bağlamaya başladı. Örneğin çok ünlü yabancı paylaşım sitelerinde (doğru bu sitelerin çoğu tamamen eğlence ve güldürü amaçlı olabilir, lakin "sana 20.000 dolar versek ve her verişimizde dünyada bir çocuk ölse, - KILL AAAAAL THE KIDS!" gibi bir yazıya ben şaka amaçlı diyemem. Bunun yanı sıra yorumlarıda okurum her seferinde, şaka deyip geçmememin en büyük sebebidir bu) Para, sex, uyuşturucu ve benzeri şeyler o kadar normal, olması gereken ve sevilen şeyler gibi gösteriliyor ki. Ve bu siteler belirli ülkelerin siteleri falan değil, tüm dünyadan binlerce kullanıcı giriyor.(anonimus ları saymıyorum bile)

  Bunun dışında bende bu konularla ilgili olduğumdan dolayı uzun bir süredir yabancı ateistlerle konuşmalarda bulunuyordum, ve bir gün bir konuşmada işler kızıştı, karşımdaki sürekli sorularımdan kaçıyor konuyu değiştiriyor başka konulara atlıyordu, bende dayanamayıp dedim, "pekala televizyonda uzun sakallı yaşlı bir adam çıkıp ben tanrıyım dese ve canlı yayında bir dağı ikiye bölse inanır mıydın?" Cevabını tek bir kelime olarak verdi. Basit bir kelimeydi bu, "Absolulety." Beni asıl üzen şey ise, inanmak için son derece somut kanıtlar isteyen bu insanların televizyona bu kadar bağlı olması ve ne gösterirlerse inanacak durumda olmasıdır. İşte bu yüzden sistemi sevmiyoruz. İlluminati falan anlamam ben arkadaşlar. Ben bir tek sistemi ve toplumu bilirim. Her zaman olduğu gibi toplumu yöneten insanlar vardır. Tarih boyunca olduğu gibi, "ve işte televizyon, orda, dua et, satın al, izle, tüket, düşünme, sadece uygula!"(- adını hatırlamadığım bir Brad Pitt filminden -) Kim bu lanet olası sistemi inkar edebilir ki? Eh, tabii herkes edebilir, lakin gözlerinin önünde bu kadar bariz bir şekilde duran bu oluşumu yok sayanlar sonuçlarına katlanmayı çoktan kabullenmişlerdir. Seçimlerini çoktan yapmışlardır onlar, körlüğü ve maddiyatı seçmişlerdir. Manevi gözlerini öldürmüştür onlar. Aşırıya mı kaçıyorum? Hiç sanmam, bunları düşünüyorum ben, ve siz, hala gelip burada dalga geçebiliyorsunuz. Hakkında en ufak bir bilgi sahibi olmamanıza rağmen, hakkında oturup bir dakika bile düşünmemenize rağmen. Yapmayın, dediğin gibin imana gelin(dsöjflsfdk). Din'imizin bize öğütlediğini yapın, yani düşünün. Her şeyi düşünün. Asla ama asla kendi fikriniz olmayan bir şeyi kabul etmeyin, ve asla dogmalara yenik düşmeyin. Ters giden bir şeyler var ise, karşı çıkın. Toplumun sizi yeri geldiğinde küçük birer solucan gibi ikiye bölmesine , yeri geldiğinde bir bozayı gibi kükretmesine izin vermeyin. Ve lütfen, sizden tek ricam, artık şu saçma sapan illuminati şakalarından vazgeçin. Bundan %100 eminim ki 2012 yazına doğru illuminati kelimesi kimsenin boş zihinlerinde bir byte bile yer kaplamayacaktır. "Hee bir ara vardı demi la öle pişi" deyecek duruma geleceksiniz. Ve o gün sizden kendinize bir bakıp, "şimdi düşündümde, gerçekten gelip geçti." demenizi isteyeceğim. Lakin asıl önemli olan, bu soru bile sayılmayan cümleye vereceğiniz cevaptır. Öylesine bir fenomendi mi diyeceksiniz? yoksa "bir dakika!" mı diyeceksiniz? O gün geldiğinde göreceğiz. Umarım o gün geldiğinde doğru cevabı bulabilirsiniz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim için sadece MÜSLÜMANLIK! başka hiçbirşeye inanmam ama insanlar öyle bir salakki, gelecekte biri kafasından yeni bir din uydurursa bile ona inancaklar dünya masumiyetini gittikçe kaybediyor herkez farklı şeylere inanıyor kimin neye inandığı aslında umrumda bile deil ben HZ MUHAMMEDE inanıyımda o bana yeter!!!!!

   Sil
 13. @Drohan

  SEnin kadar geri zekalisini gormedim kardes kusura bakmada...siktir git yani bence...

  YanıtlaSil
 14. sevgılı arkasımız konuyu guzel ayrıntılamıs kendısını tebrıkedıyorum ve devamını takıp edıyorum yanlız sızlere tavsyem ıllumınatı ve yenı dunya duzenı uzerıne cıddı bırarastırma yaban ve youtube de bır dızı hazırlanmıs ızlemenızı kesınlıkle tavsıye ederım dızının adı GELENLER sayglarımla emegınıze saglık

  YanıtlaSil
 15. sevgılı arkasımız konuyu guzel ayrıntılamıs kendısını tebrıkedıyorum ve devamını takıp edıyorum yanlız sızlere tavsyem ıllumınatı ve yenı dunya duzenı uzerıne cıddı bırarastırma yaban ve youtube de bır dızı hazırlanmıs ızlemenızı kesınlıkle tavsıye ederım dızının adı GELENLER sayglarımla emegınıze saglık

  YanıtlaSil
 16. Evet nerede okursak aynı bilgiler var. Ve bunların çoğu doğru. Şimdi ben de bu konuda biraz daha değişik bilgiler vereyim. Sonra siz kendiniz değerlendirin. Dünyada savaşlar, terör, açlık, yoksulluk, adaletsizlik, çevre tahribatı gibi sayısız sorunlar var değil mi? Bunları uzun uzun ele almaya gerek yok. Buradaki konu İlluminati diye bir örgüt var ve konu bunlar hakkında. Şimdi ben size önce başka bir şey anlatayım. Düşünün, diyelim ki:

  Siz çok akıllısınız, ayrıca çok gösterişlisiniz ve maddi olanaklarınız da sınırsız diyelim. Ayrıca öyle bir ilaç bulmuşsunuz ki, ölümden de korkmuyorsunuz falan filan. Neyse uzatmayalım, zamanla sizde sahip olduğunuz şeyler yavaş yavaş sizi kibirlendirmeye başlıyor. Gurura kapılmaya başlıyorsunuz. Kendinize o kadar önem veriyorsunuz ki, gün geliyor sizin üzerinizde de bir otoritenin olduğunu kabul edemiyorsunuz. O'da kim oluyor? gibi bir düşünceye kapılıyorsunuz. Kendinizden başkasına zerre kadar önem vermiyorsunuz. Uzatmayalım dedik ama uzattık.

  Derken bir gün duygularınızı denetleyemediğiniz için ortaya çıkarak bazı yanlış şeyler yapıyorsunuz. Evet sizin gururunuz var ama karşı çıktığınız kişinin de asla karşı koyamayacağınız bir gücü var. Ama siz ona kafa tuttunuz, şimdi ne yapacaksınız? Biliyorsunuz ki, karşı güç sizi yok edebilir. O zaman zaman kazanmak için başka bir yola başvuruyorsunuz. Kendinizin böyle davranmakta haklı olduğunuzu söyleyip, karşıdaki rakibinizin hatalı olduğunu iddia ediyorsunuz. Peki ya karşınızdaki buna aldırış etmeyip sizi yok edecek olursa! Hayır, siz rakip gördüğünüz kişiyi yakından tanıyorsunuz. O'nun ilkeli ve doğruluktan sapmayan kesin bir duruşu var. Bunun aksine davranamayacağını biliyorsunuz. Şimdi bu kişiye bazı iftiralar atıyorsunuz ve herkes bunları işitiyor. Bu kişi sizi hemen yok etmek yerine, önce iddia ettiğiniz konuları herkesin önünde ispatlamanızı istiyor. Bu yüzden size biraz zaman tanıyor. Ama bu zaman sınırlı bir zaman, başı ve sonu olan bir zaman.

  Şimdi siz ne yapacaksınız? Siz iddialarınızda gerçekte ciddi değilsiniz, yalnızca zaman kazanmak için bu iftiraları ortaya attınız. Karşıdaki kişi de bunu biliyor. Ama ortada başka kişiler de var. Onlar konuyu tam anlayabilmiş değiller. Bu yüzden rakibiniz herkesin sizin iftira atan bir yalancı olduğunuzu göstermek için sizi öldürmeyip bir fırsat tanıdı. Şimdi ne yapacaksınız. Sonunda öleceksiniz. Yargınız kesin. Çünkü iddia ettikleriniz zaten bir yalan ve eninde sonunda ortaya çıkacak ve herkes rakibinizin haklı olduğunu rahatlıkla görecek. Eğer size fırsat vermeyecek olsaydı, bu kişiler siz öldürüldükten sonra da sizin bir nebze de olsa haklı olabileceğiniz kuşkusunu yaşayabilirlerdi. Zaman işliyor. Şimdi işe koyulma vakti.

  Siz ne istiyordunuz: Güçlü bir pozisyon. Rakibinizin yerine geçmek ve onun gibi yüksek bir konumda olmak. Şimdi size bu fırsat verildi. Evet hemen harekete geçiyorsunuz ve bu konumunuzu tepe tepe kullanıyorsunuz. Amacınız ne? Yönettiğiniz kişileri memnun etmek mi? Kesinlikle değil! Yalnızca bulunduğunuz sözde yüksek konumun tadını çıkarmak. Bu arada yönettiğiniz kişilere karşı da acımasız davranıyorsunuz. Hep aklınızda süre var. Bu süre bitince cezalandırılacaksınız ve yok edileceksiniz. Ne yapardınız? Şu felsefeye göre mi hareket ederdiniz. "İnsanları yönet, yönetemediklerini de yok et" Ayrıca yönetiminiz nasıl olurdu? Şiddet, aldatma, baskı, hile, adaletsizlik, kötülüklerle dolu olmaz mıydı? Neden? Çünkü çok öfkelisiniz. Süreniz yavaş yavaş azalıyor. Sonunda bitecek. Bu arada süreniz bitmeden elinizden geldiğince çok zarar vereyim diyorsunuz. Ama ortada bir de kurallar var. Her istediğinizi de yapamıyorsunuz. Oyunu kuralına göre oynamak zorundasınız. Aksi takdirde bu süre size verilmezdi. O zaman yönetme işini perde arkasından yapmaya çalışıyorsunuz. Ortaya sizin yerinize göstermelik bir paravan yönetim kuruyorsunuz ve bunların aracılığıyla kimliğinizi de gizliyorsunuz. Neden? Yönettiğiniz kişilere daha çok zarar verebilmek için.

  Devamı var

  YanıtlaSil
 17. Devam:

  Buradaki örnekteki kişi gerçekte Şeytan'dır. Bir ruh varlık olarak Yaratıcı'ya karşı gelmiştir. İddialarını ispat etsin diye kendisine sonu belli olan bir süre verilmiştir. O'da bu süreyi kullanarak öncelikle kendisine bazı meleklerin katılmasını sağlamıştır. Bu melekleri Tufan öncesi ayartmayı başarabilmiştir. Bu melekler insanlar gibi cinsel bir yaşam sürebilmek amacıyla Tufan'dan önce maddeleşmişler ve seçtikleri insan kızlarıyla yaşamaya başlamışlar. Sonuçta tufan gelince bütün kötüler öldüğünde, bunların boğulmalarına gerek yoktur. Bunlar ruh bedenlerine dönerek kendi ruh ülkelerine giderler. Bunlar da yargılanır, ancak tıpkı Şeytan'da olduğu gibi bunlarında son güne kadar faaliyet sürdürmelerine izin verilir. Bunlar da Şeytan'la birlikte faaliyet göstermeye başlarlar. Artık Şeytan'ın melekleri (cinler) ortaya çıkmış olur. Şeytan güçlü bir suç örgütünün başı konumuna gelmiştir. Bu örgüte bir de sembol verelim: Örneğin V şeklinde duran bir piramit. Her piramidin bir de tepesi olur değil mi? Bu piramidin tepesinde kim var? Şeytan. Şimdi burada Şeytan için de bir sembol bulalım: W olsun. Marduk'a benzesin ve ters dursun. Ayrıca iki piramiti simgelesin. Bir dakika ikinci piramit var mı? Tufan bittiğinde yoktu ama artık bu ikinci piramiti oluşturmanın zamanı geldi. İkinci piramide de bir sembol verip A diyelim. Şimdi faaliyetlere devam etme vaktidir. Bu suç örgütü daha da genişlemelidir ve kapsamında insanları da içine almalıdır. V piramiti cinlerden oluşuyordu. A piramiti de insanlardan oluşmalıdır.

  Devamı var.  YanıtlaSil
 18. Derken insanlar Nuh'un oğullarından çoğaldıkça bunların hepsi ataları Nuh gibi Tanrı yolundan gitmeyi seçmezler. Nuh'un oğlu Ham'ın soyundan olan (Nuh'un torununun oğlu) Nemrut (Nimrod) bu işte başı çekmeye başlar. Nimrod adı Marduk adıyla da ilgilidir. Bu adlar "İsyan edelim" gibi bir anlama gelir. Örneğin meridyen, mart gibi isimlerde üç temel harfi görürüz MRD. Sami dilde yalnızca sessiz harfler yazılır.

  Nimrod'la bir isyan başlar. Nimrod başı göklere ulaşacak bir kule yapma fikrini ortaya atar. Dağılmayalım ve bir şehir kuralım. Kendimize büyük bir ad yapalım diyerek etrafına insanları toplar. Onlar da bu ilk siyasetçiye gönül verirler. Hemen çalışmaya başlarlar ve bu insanlar birer DUVARCI (MASON=duvarcı) olarak bu kuleyi yapmaya başlarlar. Bu Nimrod'un hoşuna gider. Ama aslında perde arkasında başka güçler vardır. Bunlar yukardaki ruh varlıklardır. Nimrod'u Şeytan'ın temsilen insan yönetici olarak atarlar. Diğer insanlarda Şeytan'ın Soyu-Çocukları olarak temsil edileceklerdir (MA SONS=Ma Oğulları). Burada Ma, Marduk'un kısaltmasıdır. Derken yavaş yavaş kule yükselmeye başlar. Bu asıl olarak Şeytan'ın, yani MARDUK'un hoşuna gitmektedir. O bütün bunları destekler:

  ANNUİT COEPTİS: Tanrı (Marduk) bu faaliyetleri onaylar.

  Bu kule nedir? Bir ziggurat şeklindedir. Daha sonra bunların piramit biçimleri de yapılacaktır. Bunlar tuğladan ve taşlardan yapılmıştır. Ama bu taşlardan yapılan yapı tıpkı bir maket gibi ASLINI temsil eder. Yani aslı bu değildir. Asıl piramit nedir?

  A şeklindeki asıl piramit Nimrod'un piramidin başında olduğu ve ona katılanların da bu piramitin alt kısmını oluşturdukları bir TEŞKİLATTIR. Buna kısaca canavar ve 666 adı da verilir.

  YanıtlaSil
 19. Devam:

  Evet Tufan'dan sonra Nuh'la başlayan düzene bir son verip YENİ DÜNYA DÜZENİ kurmanın vakti gelmiş olur.

  NOVUS ORDO SECLORUM: Yeni Dünya Düzeni

  Bu yeni dünya düzeni Tanrı'nın Nuh'a emrettiği düzen değildir. Artık yerde de Şeytan'ın yönetiminde olan insanlardan oluşan bir teşkilatı olmuştur. Bu teşkilat böylece ilk olarak Nimrod'la başlamış olmaktadır. Bu teşkilatın en birinci özelliği SİYASET olmaktadır. Ama ticaret ve üretim olmadan bu işler dönmez. Nimrod ve adamlarının siyaseti bu üretimi ve paylaşımı da düzenler. Böylece Nimrod'un Yeni Dünya Düzeni TİCARET alanını da kapsar. Ve kendi adamları en büyük payları alır. Ama konu asıl olarak "kendileri için büyük bir ad" yapmak değil miydi? Evet. Nimrod kendisine çok önem vererek, herkesin gözünde çok yüksek konumda bir adam olduğunu göstermek istemişti. Ama aynı şeyi aslında kim istiyordu? Şeytan. Yani Nimrod aslında Şeytan'ın topraktan olanıydı ve aslı Şeytan'ı temsil ediyordu. Asıl kendisini yüceltmek isteyen, BİR TANRI OLMAK İSTEYEN ŞEYTAN'dı. Peki bunu nasıl yapacaktı? İnsanların kendi önünde eğilmelerini, ona saygı duymalarını, kısacası TAPINMALARINI sağlayarak. Peki bunun için ne lazımdı? DİN. Öyleyse Nimrod'la başlayan yeni dünya düzeninde üçüncü unsur SAHTE DİN olacaktı ve oldu da. Böylece ortaya Şeytan'ın üstteki piramiti gibi, yerde de bir piramit oluştu. Ve bu piramitteki üç temel özellikle insanlar yönetilmeye başlandılar: SİYASET, TİCARET, SAHTE DİN.

  Aslında insanların hepsi Şeytan'a tapınmak istemeyeceklerdir. Öyleyse bu sahte din iyi bir görünüme sahip olmalıdır. Öyle ki, insanlar Gerçek Yaratıcı'ya tapındıklarını sansınlar. Ve öyle de oldu. İşte bu konu açıkça yazılabilecek bir konu değildir. Çünkü kandırılmış insanlar Gerçek Yaratıcı'ya tapındıklarını zannettiklerinden, onları uyarmak ters bir tepki doğuracaktır. Zaten Şeytan da böyle olacak şekilde ayarlamıştır. Din konusu insanların en zor tartışabildikleri bir alandır. Ve bu yüzden binlerce yıldır çok kan dökülmüştür. Bunların hepsinin arkasında Şeytan vardır.

  Devamı var.

  YanıtlaSil
 20. Adam suikaste kurban gitti amk. Devamını yazamadı. Ben de şunu söylemek isterim ki olay sahte din mi yoksa sonradan mı dinler degistirldi bilemem ama emin oldugum tek bir sey var. O da bugün yahudi, müslüman, hristiyan, musevi ne kadar insan varsa(gerçeklere uyananlar hariç) bu illuminati denen olusuma hizmet ediyorlar. Ve hala komik bir sekilde illuminatiden korunmak icin dinlerine sarilmalari gerektigini zannediyorlar. Uyanın artık adamların yapmaya çalıstıgı buydu zaten! Neden daha önce kimse bilmezken son yıllarda illuminatiyi bu kadar çok duymaya başladık sizce? Çünkü altyapıyı olusturdular ve su an insanlari korkutup dinlerine daha cok saplantili hale getirmeye çalisiyorlar. İlluminatiyle ilgili her yazinin altinda görürsünüz şu tip sözler "bunlardan korunmamiz icin tek yol allaha siginmak, biz inandigimiz sürece bize bisey yapamazlar, bu konulari konusup müslümanliktan uzaklasmayin sakin..." Uyanın artık!! Adamlar zaten sizden bunu istiyor sorgulamayın, itaat edin!! Müslümanlik gercekte bu degil anlayin artik. Eger bir tanri varsa emin olun sorgulamanizi, bilgiye ulasmanizi isterdi. Sacma vaatlerle seytandan korundugunuzu sanarak seytanin yolundan gitmenizi degil. Eger bu yazdiklarimi okuyup bana küfrediyosan bil ki illuminatinin köpegi olmusun!

  YanıtlaSil
 21. iyide ne alaka? ne itaati? peki ne yapalım? dünyanın %25 i onların kölesiyken işi kurcalamayıp dindendemi uzaklaşalım yani, farkındamısın bilmem ama onlar büyü yapıyolar bizim neyimiz var dinimiz ve şnuda bildirmek zorundayımki bizimke şu ineğe yada "budaya" tapılan dinlerden değil bizimki herşeyin yaratıcısı olan rabbimizin dinidir ve zaten başka dinde yok yeni yeni mlllar ortaya çıkıpta ilu filan deyince o gerçekten din olmuyor yani onlar bunları nefislerinde ve dünyada yaşıyoda olsalar olmuyor iştee

  ayrıyeten ALTINÇAĞI bizim dönemimizde kurulacak yani en geç 50 yıl içinde bu da kuranda yazıyor ve peygamber efendimizin hadislreinde deniyor

  YanıtlaSil
 22. ALTINÇAĞI
  Altınçağı müslümanlığın bütün dünyaya yayılacak olmasıdır ister inanın ister inanmayın bu iyilikle kötülüğün savaşıdır! hz medhi ortaya çıkacak şu anda dünyanın içinde bir yerlerde yaşıyor ve bunun doğruluğu yani şu an dünya üzerinde bulunduğunun kanıtı %90 ama eninde sonunda gelecek! ve müslümanlık bütün dünyaya yayılacak bu arada medhi onun gerçek ismi değil medhinin anlamı alim savaşçı seçilmiş kişi demektir..onun ismi muhammed olacakmış bunu HZ Muhammed (s.a.v) diyor "o benim ismimden olacak ve aynı zamanda benim kavmimden gelecek diyor ve asya kıtasından gelcekmiş tabi bu illaki arap olacak demek değil ve hatta türklerden olma ihtimali daha yükse şu anki konuma bakılırsa kısacası ilular istediği kadar yırtınsın kader eninde sonunda
  gerçekleşecek ve müslümanlık bütün dünyaya yayılacak!

  EŞHEDÜ ENLA İLAHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENLE MUHAMMEDEN ABDÜHÜ VE RESULÜ !

  YanıtlaSil
 23. HOLA QUE DESEA SER UN MIEMBRO DE LA 666 ILLUMINATI TEMPLO 1, ¿ERES UN HOMBRE DE NEGOCIOS 2.A músico o 3.A MUJER POLÍTICO 4. QUIERE SER CIERTA COSA EN VIDA Y logró una riqueza y fama POSICIÓN GRANDE EN LA VIDA PARA ADQUIRIR LA RIQUEZA , FAME, POW ER, haciendo que su OCUPACIÓN MOVIDO Y MUCHO MÁS CONTACTO EE.UU. EN VIA E-MAIL: illuminatiman93@gmail.com

  YanıtlaSil 24. Illuminati approach with the some of EURO300 million and also promise to be paying EURO90,000 per month just to become their member.My stories on how i became rice and famous with the help of yoo john the Illuminati secret wealth master)Hello my fellow friends am mrs elena homson i am from the Russia of I lost my parent when I was 13yrs old so I have been staying with my uncle and they were never taking good care of me,life was so bad with me,so I manage to get into university and i graduate with first class. for goo three year i was looking for job until I meet an old school friend called katy angela,who told me about a man that help her father into the Illuminati group and made him rich and famous,so I ask on how to get to the man as a good friend she is to me, she lead me there and I explain all my problems to him and he ask me to do some things that will make me a legit member of the hood which I did without going back, then he introduce me to the ground master in uk and I was paid the sum of. EURO300 million dollars which I used to live the life am living now………..i invest the money on oil business in Saudi Arabia at 2013 i was rate as the 15 richest person in Russia.you can also add me on face book elena homson, my friends, today am sharing this testimony to those who are in my old condition to meet with him.is a good man and ready to help you in anyway of your live you can also contact great and wealthy man via this email illuminatitemple669@gmail.com or join him on Facebook YOO JOHN,you can also reach him on phone by dialing +34602320900

  YanıtlaSil
 25. http://www.youtube.com/watch?v=I1IB9eV7byo

  YanıtlaSil
 26. Dinimi değiştiriyorrum iliminati

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nasıl olcak o iş bana da yol gösterebilirmisin

   Sil
 27. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 28. üstada selamlar ama ben dinimi degiştirmiyorum ihtiyar

  YanıtlaSil
 29. amacı olmayan bir yola girilmiş bunlar insanlar salak degil borsaya piyasaya uyabilirler ama bi ayaklandılarmı innimünatiye sokarlar ayıptır sölemesi gardaş :)

  YanıtlaSil
 30. amacı olmayan bir yola girilmiş bunlar insanlar salak degil borsaya piyasaya uyabilirler ama bi ayaklandılarmı innimünatiye sokarlar ayıptır sölemesi gardaş :)

  YanıtlaSil
 31. üstada selamlar ama ben dinimi degiştirmiyorum ihtiyar

  YanıtlaSil
 32. https://m.facebook.com/profile.php?id=852704681450207&refid=12

  YanıtlaSil
 33. Bir Illuminati üyesi olma sevindim, ben şimdi zengin ve varlıklı duyuyorum. Illuminati hayatta popüler almak için büyük ve güçlü bir araçtır. Yani gerçekten zengin ve ünlü e-posta bize olmak istiyorsa: illuminatiweathfamous@gmail.com veya Arayın: +2348073802719

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bu adamlara hayranim ve onlardan biri olmak icin vazgecemicegim hicbisey yok yardim ederseniz sevinirim lutfen

   Sil
  2. Ben bu adamlara hayranim ve onlardan biri olmak icin vazgecemicegim hicbisey yok yardim ederseniz sevinirim lutfen

   Sil
 34. herkes bir gün gelecek illuminatinin önünde diz çökicek ve aklınızı başınıza toplayın ve illuminatiye karşı gelmeyi bırakın illuminatiye inanın bende bir illucuyum ve gayet mutluyum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. önemli olan bu dünyada değil öbür dünyada mutluluk

   Sil
 35. bu guruptan nefret ediyorum

  YanıtlaSil
 36. BÜYÜK Illuminati CULT HOŞGELDİNİZ
  Eğer bir iş adamı ya da sanatçı, Politikacılar ve size istediğiniz
  biri olmak dünyada büyük Güçlü ve ünlü olmak, bize katılın
  Bizim resmi bir üyesi bugün. Eğer ziyaret etmek için ideal bir şans verilir
  İlluminati ve tescil sonrası onun temsilcisi tamamlandıktan
  Sizin tarafınızdan, hiçbir fedakarlık, ya da ihtiyaç duyulan insan yaşamı, Illuminati kült getiriyor
  zenginlik ve yaşam ünlü boyunca, sen ortadan kaldırmak için bir tam erişime sahip
  uzakta şimdi hayatından yoksulluk. be sadece üye
  İlluminati kiliseye inisiye getirmek yetkisine sahip
  kimseye başvurmadan önce kiliseye herhangi bir üye, bu yüzden olmalı
  zaten üye kim tarafından bağlantı, Bugün bize katılın ve fark senin
  rüyalar. biz de iterek ilaçların korunması bizim üye yardım,
  Eğer üye olmak kez geri kalanı için zengin ve ünlü olacak
  Eğer dünyanın herhangi bir İÇİNDE 2 MİLYON DOLARLIK toplamı VE BİR EV verilecektir başlatılması sonra hayat, İlluminati, kendi üye olun ... mutlu
   İlgilendiği kişi bu posta yoluyla bize başvurun: illuminatitempleofriches1@gmail.com

   
   

    Takım Saygılar ..

  YanıtlaSil
 37. BIENVENIDOS A LA GRAN CULTO ILLUMINATI
  ¿Es usted un hombre de negocios o un artista, políticos y desea
  convertido en un gran, gran alcance y famosa en el mundo, únete a nosotros para convertirse en uno de los
  nuestro miembro oficial de hoy. se os dará una oportunidad ideal para visitar
  los Illuminati y su representante después de inscripciones se ha completado
  por usted, ningún sacrificio, o la vida humana necesaria, culto Illuminati trae
  a lo largo de la riqueza y famosos en la vida, tienes un acceso completo para erradicar
  la pobreza lejos de tu vida ahora. sólo un miembro que se ha estado
  iniciado en la iglesia de los Illuminati tienen la autoridad para llevar
  cualquier miembro de la iglesia, por lo que antes de contactar con alguien que debe ser
  enlace por que ya es miembro, Únase a nosotros hoy mismo y darse cuenta de su
  Sueños. también ayudamos a nuestra miembro en la protección de los medicamentos que empujan,
  una vez que te conviertes en un miembro que será rico y famoso por el resto de
  su vida, Illuminati hacen su miembro feliz, después de la iniciación se le dará la suma de 2 millones de dólares y una casa en CUALQUIER PARTE DEL MUNDO ...
   

   Si usted está interesado amablemente nos escriben a través de este e-mail: illuminatitempleofriches3@gmail.com
   

    Equipo Saludos ..

  YanıtlaSil
 38. Gencler bu kadar guclu bir toplumun dunya capinda destekcileri olur yani burada bize uye olun diye yalvarmazlar basit insankari aralarina almakta onlar icin intihardir cunku orada ogrendiklerini bir yerlerde agzindan kacirabilirler ve yerel birimlerin takibine takilip buradaki yapilanma desifre olabilir sonucta basit insan ne soyledigini bilmeyen insandir bana kalirsa dunya boyle sapkin dusuncedeki insanlarin oyununa gelmez elbet biri cikip bu denklemi cozecektir kesinlikle dunyadaki en zeki insan toplulugu oldugunuzu sanmayin bu dusunce sizin sonunuz olur

  YanıtlaSil
 39. Her yerde bir dünyada yaşıyoruz ve aynı zamanda bir maaş olarak 2500 dolar aylık almayı tercih bugün Illuminati kült çevrimiçi katılın ve ücretsiz ev 1 milyon dolar anlık toplamı olsun ... Eğer ilgileniyorsanız lütfen doldurunuz
  dünyada, büyük güçlü ve ünlü olmak istiyorum aşağıdaki size below.Are bilgiler bir iş adamı ya da sanatçı, Politikacılar ve resmi üyesi biri haline bize katılın today.you ziyaret etmek için ideal bir şans verilir illuminati ve tescil sonrası onun temsilcisi sizin tarafınızdan tamamlanır, hiçbir fedakarlık ya da ihtiyaç duyulan insan hayatı, İlluminati kardeşliği zenginlik beraberinde getiriyor ve yaşam ünlü, artık uzak hayatından yoksulluğu ortadan kaldırmak için bir tam erişime sahip. İlluminati kilisenin inisiye edilmiş olan sadece üye kiliseye herhangi bir üye getirmek yetkisine sahip, bu yüzden herhangi bir bedeni başvurmadan önce size göre bağlantıyı olmalı
  Üye şimdiden, Bugün bize katılın ve hayallerinizi gerçekleştirmek. biz de korunması bizim üye yardım
  size hayatınızın geri kalanı için zengin ve ünlü olacak bir üye olmak zamanlar uyuşturucu, itme
  Illuminati grup bizim e-posta: scottwilliamilluminatitemple@hotmail.com veya bu sayıyı +2347061123869 temasa

  YanıtlaSil
 40. BÜYÜK Illuminati CULT HOŞGELDİNİZ
  Eğer bir iş adamı ya da sanatçı, Politikacılar ve size istediğiniz
  biri olmak dünyada büyük Güçlü ve ünlü olmak, bize katılın
  Bizim resmi bir üyesi bugün. Eğer ziyaret etmek için ideal bir şans verilir
  İlluminati ve tescil sonrası onun temsilcisi tamamlandıktan
  Sizin tarafınızdan, hiçbir fedakarlık, ya da ihtiyaç duyulan insan yaşamı, Illuminati kült getiriyor
  zenginlik ve yaşam ünlü boyunca, sen ortadan kaldırmak için bir tam erişime sahip
  uzakta şimdi hayatından yoksulluk. be sadece üye
  İlluminati kiliseye inisiye getirmek yetkisine sahip
  kimseye başvurmadan önce kiliseye herhangi bir üye, bu yüzden olmalı
  zaten üye kim tarafından bağlantı, Bugün bize katılın ve fark senin
  rüyalar. biz de iterek ilaçların korunması bizim üye yardım,
  Eğer üye olmak kez geri kalanı için zengin ve ünlü olacak
  Eğer dünyanın herhangi bir İÇİNDE 2 MİLYON DOLARLIK toplamı VE BİR EV verilecektir başlatılması sonra hayat, İlluminati, kendi üye olun ... mutlu
  İlgilendiği kişi bu posta yoluyla bize başvurun: illuminatitempleofriches1@gmail.com
  Takım Saygılar ..

  YanıtlaSil
 41. BÜYÜK ILLUMINATI kardeşleri Hûd'u BUGÜN KATILIN VE DAHA İYİ BİR CANLI HOŞGELDİNİZ
  VE MUTLU YAŞAM. Zenginlik ve FAME BÜYÜK TAPINAĞI HOŞGELDİNİZ. Sen bir
  Zengin olmak istiyorum ve iş, Man, politikacı, müzikal, öğrenci,
  Güçlü ve hayatta ünlü olmak. Bir olmanın hayallerinizi elde edebilirsiniz
  Büyük aydınlatmak kardeş kaput üyesi. Bu tüm hayallerinizin ve
  Eğer gerçekten bir üyesi olmak istiyorsanız, kalp arzusu tamamen başarmak olabilir
  Büyük aydınlatmak kardeş davlumbaz, Rab Not şimdi aydınlatmak başvurun:
  Yeni işe üyeler 500.000 $, Altın $ ile hakkı vardır
  korumak ve düşman sizi lonca edecek Ring ve ücretsiz vize için
  Amerika birleşik devletleri . kan paylaşmayın lütfen. Bu kaçırmayın
  fırsat. Şimdi ¡¡¡BİRLEŞTİRME UNUTMAYIN Çağrı ve zengin SİZ ÜCRETSİZ SADECE
  ILLUMINATI elbise ya da koyacağız DRESS ALMAK İÇİN PARA İLE OLMAK ZORUNDA
  SİZ Daha fazla bilgi için çekinmeyin İSTİYORUM EĞER KİLİSESİ GİRME ZAMAN AÇIK
  iletişim, e-posta illuminateword.net@gmail.com / ton size unutma lütfen yapma
  İlluminati ailesinin bir üyesi olmak için olmak ve (20year) gerekir, Sayı
  (2) Para güç olduğu güçlü bir inanç olmalı ve kendi yapmak
  diksiyon illuminateword.net@gmail.com

  YanıtlaSil
 42. Bende bir illuminati üyesi olmak istiyorum yardımcı olur mu sumuz

  YanıtlaSil
 43. Bende bir illuminati üyesi olmak istiyorum yardımcı olur mu sumuz

  YanıtlaSil
 44. Bende bir illuminati üyesi olmak istiyorum yardımcı olur mu sumuz

  YanıtlaSil

 45. Merhaba!!! Eğer İlluminati üyesi olmak ve almaya başlamak istiyor musunuz
  50,000,000,00Uusd aylık ve diğerleri arasında popüler olması ve zenginliklerini ve
  şöhret,, bu tarafından gönderilen illuminati..I olmanın tek şansı
  Mason yüksek şefi, yani ben 22 aldık, illminati 32. üyelerini getirmek
  10 arıyorum, bu yüzden denemek ve zengin olmak on kişi arasında olmalı ve
  Ünlü aracılığıyla bize ulaşın: {illuminatiyouls666@gmail.com} ya da biz katılmadan işlemine başlayabilirsiniz +447031993703 çağrı !!!

  YanıtlaSil
 46. ILLUMINATI BÜYÜK TAPINAĞI HOŞGELDİNİZ,; Zengin Kulübü ve
  Ünlü; dünya
  Members.We biriz 3 Milyon kadar eski ve en büyük kardeşlik yapılan
  Yüce Varlık biri babadan altında aile. İlluminati biz inanıyoruz
  cennette doğmuş ve hiçbir üye bu dünyada mücadele gerektiğini söyledi.
  onlar sipariş katılmak kez Dolayısıyla tüm yeni üyeler Para Ödül verilir
  . Onların yaşam tarzı yükseltmek için, ve mümkün ulaşmak almak nerede soru
  ve iyi famous.interested izleyiciler iluminaticgdbw@yahoo.com bize başvurun

  YanıtlaSil
 47. ILLUMINATI BÜYÜK TAPINAĞI HOŞGELDİNİZ,; Zengin Kulübü ve
  Ünlü; dünya
  Members.We biriz 3 Milyon kadar eski ve en büyük kardeşlik yapılan
  Yüce Varlık biri babadan altında aile. İlluminati biz inanıyoruz
  cennette doğmuş ve hiçbir üye bu dünyada mücadele gerektiğini söyledi.
  onlar sipariş katılmak kez Dolayısıyla tüm yeni üyeler Para Ödül verilir
  . Onların yaşam tarzı yükseltmek için, ve mümkün ulaşmak almak nerede soru
  ve iyi famous.interested izleyiciler iluminaticgdbw@yahoo.com bize başvurun

  YanıtlaSil
 48. 24HR ÇAĞRI +2348029886434 İÇİN BÜYÜK VE ŞAŞIRTI İÇİN BÜYÜK ILLUMINATI'NIN BAŞVURULMASINA KATILIN. Özlem duymak isteyen özverili bir erkek, kadın, iş adamı, öğrenci, askeri personel, memur vb. Siz misiniz? İşte büyük Illuminati Derneği'ne katılmak için harika bir fırsat. Sana söz veriyorum, eğer hayatına katılıp katılabiliyorsan asla aynı kalmayacak, elinizin eserlerinde yeni bir atılım yapmaya devam edeceksiniz ve gelişmeye devam edeceksiniz. Burada kan paylaşmamamız ve size nasıl gizli kalacağını bilen biri olmalısınız. En önemlisi, aramadan önce topluma katılmak için aklınızı oluşturmanız gerekir. Daha fazla bilgi ve ilgilenen kişiler için hayır web sitesinde +2348029886434 ya da bize bildirin illuminatikingdomtemple016@gmail.com adresinden yardım derneği ile iletişime geçin ve memnuniyet duyarız. İyi şanslar.

  YanıtlaSil
 49. 24HR ÇAĞRI +2348029886434 İÇİN BÜYÜK VE ŞAŞIRTI İÇİN BÜYÜK ILLUMINATI'NIN BAŞVURULMASINA KATILIN. Özlem duymak isteyen özverili bir erkek, kadın, iş adamı, öğrenci, askeri personel, memur vb. Siz misiniz? İşte büyük Illuminati Derneği'ne katılmak için harika bir fırsat. Sana söz veriyorum, eğer hayatına katılıp katılabiliyorsan asla aynı kalmayacak, elinizin eserlerinde yeni bir atılım yapmaya devam edeceksiniz ve gelişmeye devam edeceksiniz. Burada kan paylaşmamamız ve size nasıl gizli kalacağını bilen biri olmalısınız. En önemlisi, aramadan önce topluma katılmak için aklınızı oluşturmanız gerekir. Daha fazla bilgi ve ilgilenen kişiler için hayır web sitesinde +2348029886434 ya da bize bildirin illuminatikingdomtemple016@gmail.com adresinden yardım derneği ile iletişime geçin ve memnuniyet duyarız. İyi şanslar.

  YanıtlaSil
 50. Hayatta zengin ve ünlü olabileceğiniz Illuminati kilisesinin evine hoş geldiniz, Dünyanın her yerindeki Büyük Illuminati kardeşliğine katılın, sizi burada en olumlu şekilde değiştirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız. Bugün kültü aydınlatmaya katılın ve dünyada yaşamayı seçtiğiniz herhangi bir yerde ücretsiz bir ev ile 55 milyon dolarlık anlık toplam elde edin ve aylık olarak aylık olarak 300.000 dolar kazanın. İlgileniyorsanız, lütfen illuminatihomeofrichs@gmail.com adresinin altındaki e-postayı veya Aramayı yapın. +2349033375429'a katılmak Eğer Illuminati'ye katılmak istemiyorsanız bu mesajı okumayın. Kurallar * 18 yaşın üzerinde olmalısınız. * Illuminati'nin sırrını kimseyle tartışmamalısın. * Kitlesel Medya'dan (Haber veya Sahne Sanatları), Komplo Kuramcılarından (Amatör veya Profesyonel Yazarlar veya Spekülatörler), İnternet Söylentilerinden veya Diğer HERESY'den dolayı İlluminati hakkındaki bilgilerini elde eden herhangi biriyle ilgilenmiyoruz. * Üyelikten bir hafta sonra Illuminati'ye girdikten sonra, hayatınızdaki en büyük hedefi elde edersiniz ve aynı zamanda servet ve şöhret kazanırsınız. * Kişi gece gündüz işkenceye maruz kalırsa, BÜYÜK ILLUMINATI mesajını kimse silmeyecektir. * BÜYÜK ILLUMINATI'nın emrine ve kurallarına uymamak ününü ve zenginliklerini geri alacaktır. *. Illuminati kurallarından biri "Illuminati hakkında konuşmuyoruz" dır, bu yüzden burada çok fazla şey söyleyemem. Gerçekten ilgileniyorsanız bize E-posta ile bize geri dönün: illuminatihomeofrichs@gmail.com VEYA +2349033375429 numaralı telefonu arayın Zihin oyunları oyna.

  YanıtlaSil
 51. DAHA FAZLA PARA İster misin?
  TÜM borçlarınızı ödemek istiyor musunuz?

  SEYAHATEN insanlarla tanışma ve seyahat etmek istiyor musunuz?

  SADECE CANLI YAŞIYOR MUSUN?

  DAHA FAZLA GÜÇ VE DAHA FAZLA ETKİLEŞİM ister misiniz?

  Ünlü olmak ister misin?

  İstediğiniz her kadını / erkeği almak için?

  HAYVANLARINIZI VE İTİBARLARINIZI yerine getirmek için?

  Bu soruların HERHANGİ BİRİNE EVET ETMİYORSANIZ, ILLUMINATI SİZİN İÇİN!

  Kuruluşumuz yüzyıllar boyu, seçkin politik, finansal veya kültürel varlıkları olan bireyleri sürüden ayırmış ve onları insan türünün çobanları olarak kurmuştur. Belki de kendinizi bu alanlarda zaten kanıtlamışsınızdır. Bunun için, Illuminati resmi olarak sizi tebrik eder. Bağışınız insan türünün geleceği için umut veriyor.

  Başvurunuza devam etmek isterseniz, E-posta ile başlayın: joinilluminatisociety01@gmail.com
   
  Illuminati üyeliği için potansiyel aday listemize eklenecektir. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsak sizinle iletişime geçeceğiz.

  İçtenlikle,

  Korkular-lam-imza-Illuminati

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya ben katılmak istiyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum

   Sil
 52. DAHA FAZLA PARA İster misin?
  TÜM borçlarınızı ödemek istiyor musunuz?

  SEYAHATEN insanlarla tanışma ve seyahat etmek istiyor musunuz?

  SADECE CANLI YAŞIYOR MUSUN?

  DAHA FAZLA GÜÇ VE DAHA FAZLA ETKİLEŞİM ister misiniz?

  Ünlü olmak ister misin?

  İstediğiniz her kadını / erkeği almak için?

  HAYVANLARINIZI VE İTİBARLARINIZI yerine getirmek için?

  Bu soruların HERHANGİ BİRİNE EVET ETMİYORSANIZ, ILLUMINATI SİZİN İÇİN!

  Kuruluşumuz yüzyıllar boyu, seçkin politik, finansal veya kültürel varlıkları olan bireyleri sürüden ayırmış ve onları insan türünün çobanları olarak kurmuştur. Belki de kendinizi bu alanlarda zaten kanıtlamışsınızdır. Bunun için, Illuminati resmi olarak sizi tebrik eder. Bağışınız insan türünün geleceği için umut veriyor.

  Başvurunuza devam etmek isterseniz, E-posta ile başlayın: joinilluminatisociety01@gmail.com
   
  Illuminati üyeliği için potansiyel aday listemize eklenecektir. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsak sizinle iletişime geçeceğiz.

  İçtenlikle,

  Korkular-lam-imza-Illuminati

  YanıtlaSil
 53. Hayatta zengin ve ünlü olabileceğiniz Illuminati kilisesinin evine hoş geldiniz, Dünyanın her yerindeki Büyük Illuminati kardeşliğine katılın, sizi burada en olumlu şekilde değiştirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız. Bugün kültü aydınlatmaya katılın ve dünyada yaşamayı seçtiğiniz herhangi bir yerde ücretsiz bir ev ile 55 milyon dolarlık anlık toplam elde edin ve aylık olarak aylık olarak 300.000 dolar kazanın. İlgileniyorsanız, lütfen illuminatihomeofrichs@gmail.com adresinin altındaki e-postayı veya Aramayı yapın. +2349033375429'a katılmak Eğer Illuminati'ye katılmak istemiyorsanız bu mesajı okumayın. Kurallar * 18 yaşın üzerinde olmalısınız. * Illuminati'nin sırrını kimseyle tartışmamalısın. * Kitlesel Medya'dan (Haber veya Sahne Sanatları), Komplo Kuramcılarından (Amatör veya Profesyonel Yazarlar veya Spekülatörler), İnternet Söylentilerinden veya Diğer HERESY'den dolayı İlluminati hakkındaki bilgilerini elde eden herhangi biriyle ilgilenmiyoruz. * Üyelikten bir hafta sonra Illuminati'ye girdikten sonra, hayatınızdaki en büyük hedefi elde edersiniz ve aynı zamanda servet ve şöhret kazanırsınız. * Kişi gece gündüz işkenceye maruz kalırsa, BÜYÜK ILLUMINATI mesajını kimse silmeyecektir. * BÜYÜK ILLUMINATI'nın emrine ve kurallarına uymamak ününü ve zenginliklerini geri alacaktır. *. Illuminati kurallarından biri "Illuminati hakkında konuşmuyoruz" dır, bu yüzden burada çok fazla şey söyleyemem. Gerçekten ilgileniyorsanız bize E-posta ile bize geri dönün: illuminatihomeofrichs@gmail.com VEYA +2349033375429 numaralı telefonu arayın Zihin oyunları oyna.

  YanıtlaSil
 54. Hayatta zengin ve ünlü olabileceğiniz Illuminati kilisesinin evine hoş geldiniz, Dünyanın her yerindeki Büyük Illuminati kardeşliğine katılın, sizi burada en olumlu şekilde değiştirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız. Bugün kültü aydınlatmaya katılın ve dünyada yaşamayı seçtiğiniz herhangi bir yerde ücretsiz bir ev ile 55 milyon dolarlık anlık toplam elde edin ve aylık olarak aylık olarak 300.000 dolar kazanırsınız. İlgileniyorsanız, lütfen illuminatihomeofrichs@gmail.com'un altındaki e-postayı veya Aramayı yapın. +2349033375429'a katılmak Eğer Illuminati'ye katılmak istemiyorsanız bu mesajı okumayın. Kurallar * 18 yaşın üzerinde olmalısınız. * Illuminati'nin sırrını kimseyle tartışmamalısın. * Kitlesel Medya'dan (Haber veya Sahne Sanatları), Komplo Kuramcılarından (Amatör veya Profesyonel Yazarlar veya Spekülatörler), İnternet Söylentilerinden veya Diğer HERESY'den dolayı İlluminati hakkındaki bilgilerini elde eden herhangi biriyle ilgilenmiyoruz. * Üyelikten bir hafta sonra Illuminati'ye girdikten sonra, hayatınızdaki en büyük hedefi elde edersiniz ve aynı zamanda servet ve şöhret kazanırsınız. * Kimsenin gece gündüz işkenceye maruz kalması halinde BÜYÜK ILLUMINATI mesajını kimse silmeyecektir. * BÜYÜK ILLUMINATI'nın emrine ve kurallarına uymamak ününü ve zenginliklerini geri alacaktır. *. Illuminati kurallarından biri "Illuminati hakkında konuşmuyoruz" dır, bu yüzden burada çok fazla şey söyleyemem. Gerçekten ilgileniyorsanız bize e-posta yoluyla geri dönün: illuminatihomeofrichs@gmail.com VEYA +2349033375429 numaralı telefonu arayın Zihin oyunları oyna

  YanıtlaSil
 55. Illuminati kardeşlik katılmak ilgilendi ve gerçekleşmesi için şansın bu gerçeğe your dreams olun? benimle iletişime geçin ve çok zevk alırsınız bir üyesi olarak üye olmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz şeyler söyle onlara Araba, para, Şöhret, popülerlik, evler, bağlantıları vb.-
  100.000 $ iki haftada bir üyelik bereket olarak verilecektir, şehirdeki juiciest Konakları ve villa da dahil olmak üzere büyük evlerin kendi.
  -Bağlı yüksek net değer bireyler çoğunda almak
  profesyonel küre başkanları, milletvekilleri-Senatörler, evin ortak reps, yargıçlar, hakimler, hiçbir şey bu bakanları, müzisyenler, vb.-
  Bir şey ihtiyacınız ve istediğiniz her yerde seyahat para almak. -Manevi koruma olsun
  Gelen kutusu bana ya da bir arkadaş isteği göndermek beni
  E-posta: illuminatihood06@gmail.com
  Arama veya WhatsApp: 009234-903-685-5913
  Işıklı ol ve bize katılın!

  YanıtlaSil
 56. Benim adım Jackie Hansen Saygılarımla, 8 yaşındaki kocam beni terk edip başka bir kadınla birlikte olmak için Quebec Şehrine taşındığında çok ezilmiştim. Sanki artık dayanamayacağım için ağrım çok fazla dayanamamıştı. Udegbe Sun'ın gerçek bir anlaşma olduğunu öğrene kadar İnternetten yardım almak zorunda kaldım. Bildiğim kadarıyla denedim, büyüleriniz, nimetleriniz ve olağanüstü sihirli güçlerinizle hepsini yapmışsınızdır. 48 saat içinde olumlu sonuçlandığını garanti altına alan benim için çalışıyorum, Eski Kocam bana döndü ve yaptığı çok üzgün ve şimdi hayatım dengeli ve tekrar mutlu oluyorum. Dr.Udegbe Osun, insanlara büyük bir hizmet ediyorsunuz. Arkadaşlar, Dr.Udegbe'nin yardımına ihtiyacınız varsa lütfen Ulugbeosun@gmail.com adresine mail atmalısınız. Ya da @ 2347057625470 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Efendim, sana hiç tavsiye etmeyeceğim

  YanıtlaSil
 57. Şöhretin ve iktidarın ILLUMINATI kardeşliğine işe alım başladı

  İletişim Illuminati planet @ illuminati.agent6060@yahoo.com
  Bize yazan @ 1516-209-4709

  Hayatınızın yolculuğunun organizasyonumuzu keşfetmenize neden olması sizi büyülemektedir.
  Belki üyelerimizden birinde etle tanışmışsınızdır. Belki de gizlilik değerinde değiliz. Çocuğun gördüğü ve tanıdığı tüm askerleri görür ve tanıyoruz,
  İnsan türünün hayatta kalması için herhangi bir tehdidi belirlemek için gözlerimiz kitlelere bakıyor. Biz yeni şafakların getiricileriyiz. İnsan türünün koruyucuları. Piramit, Göz, ışık, Eternal Circle'yız. Illuminati
  Her yaş grubundan milyonlarca insan, aydınlığın insan türünün iyileştirilmesi için yaptığı global çalışmaya kendini adamıştır.
  Illuminati takipçileri, her yerde, her yerde bolluk içinde yaşayabilecekleri bir gezegen oluşturmak için gayret gösterirler.

  ABD'YE BAĞLANMAMIŞ VEYA ANGENIZI ÇAĞRI OLMADAN ÖNCE BİLMENİZ KURALLAR

  NOT: Herhangi bir kural kabul edilemez, yalnızca ciddi ve kararlı bireyler kabul edilir, bu yüzden dikkatli bir şekilde okuyun ve kendi kararınızı verin. Aklınızı takip edin ve sizi etkilemesine izin vermeyin. İçinizdeki bir karar olmalıdır.

  Kuralları sizin lehinize değil bulursanız, lütfen ajanızı aramaz ya da üyelik için kayıt olmaz ve üyelik kayıt ücretinizi onayladıktan hemen sonra formları size iletiriz.

  İŞBİRLİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

  Kural 1: Kendi kararınızı vermek için 18 yaşından büyük olmalısınız.
  Kural # 2: Dosya ve referans numarası derleme için 300 ABD Doları tutarında katılım ücreti ödeyebilmelisiniz
  Kural # 3: Başarılı bir bilinçliliğinizin olması gerekir
  Kural # 4: Kendinize saklanmanız ve isimsiz kalmanız gerekir
  Kural # 5: Bir fedakarlık yapmalısın
  Kural # 6: Siyah bir gömlek / yelek / etek / elbise giymeyi haftanın 3'ünden az olmamalıdır.
  Kural # 7: Ünlülerin ve süper zenginlerin listede adınızın zekice olduğunun farkında olmalısınız.
  Kural # 8 Odaklanmalısın, yoldan saptırın ve paranın bir güç olduğuna inanmalısınız.
  Kural # 9 Bir yılda bir kez bir törenle diğer üyelere saygı göstermeye, itaat etmeye ve selenyapmaya hazır olmalısın.
  Kural # 10: Aydınlık dualarını okuyabilir, saygı duyabilir ve anlayabilir olmalısınız.
  Kural # 11: Dünyadaki zengin, ünlü ve saygın bireylerin en seçkin grubuna katıldığınızı anlamalısınız, bu nedenle biz insanlara mahremiyetimizi hazmetiyoruz.
  Tam üye olduğunuzda ek bilgiler size sağlanacaktır

  Feragatname: Gezegene katılmak için 18 yaş ve üstü olmalısın, katılmak isteyen her üye isteklerini bilerek yapacak, hiç kimse bilinciniz olmadan katılmaya ikna edecektir para ödülü, katılma isteğinizi kanıtladığınıza bağlı , Arzularınız, hevesleriniz ve yetenekleriniz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende uye olmak istiyorum ama hic param yok yasim 20 ve bayanim kimsem yok yurtta buyudum ciktim

   Sil
 58. Benim adım Jackie Hansen Saygılarımla, 8 yaşındaki kocam beni terk edip başka bir kadınla birlikte olmak için Quebec Şehrine taşındığında çok ezilmiştim. Sanki artık dayanamayacağım için ağrım çok fazla dayanamamıştı. Udegbe Sun'ın gerçek bir anlaşma olduğunu öğrene kadar İnternetten yardım almak zorunda kaldım. Bildiğim kadarıyla denedim, büyüleriniz, nimetleriniz ve olağanüstü sihirli güçlerinizle hepsini yapmışsınızdır. 48 saat içinde olumlu sonuçlandığını garanti altına alan benim için çalışıyorum, Eski Kocam bana döndü ve yaptığı çok üzgün ve şimdi hayatım dengeli ve tekrar mutlu oluyorum. Dr.Udegbe Osun, insanlara büyük bir hizmet ediyorsunuz. Arkadaşlar, Dr.Udegbe'nin yardımına ihtiyacınız varsa lütfen Ulugbeosun@gmail.com adresine mail atmalısınız. Ya da @ 2347057625470 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Efendim, sana hiç tavsiye etmeyeceğim

  YanıtlaSil
 59. Hayatta zengin ve ünlü olabileceğiniz Illuminati kilisesinin evine hoş geldiniz, Dünyanın her yerindeki Büyük Illuminati kardeşliğine katılın, sizi burada en olumlu şekilde değiştirmenize ve dönüştürmenize yardımcı olmak için buradayız. Bugün çevrimiçi kültüre uyun ve anlık olarak toplam 55 milyon doları evde herhangi bir yerde yaşamak ve aylık olarak aylık olarak 300.000 dolar kazanmak için anında katılın İlgileniyorsanız, lütfen illuminatihomeofrichs@gmail.com'un altındaki e-posta adresine veya whatsapp'a e-posta gönderin. +2349033375429'a katılmak Eğer Illuminati'ye katılmak istemiyorsanız bu mesajı okumayın. Kurallar * 18 yaşın üzerinde olmalısınız. * Illuminati'nin sırrını kimseyle tartışmamalısın. * Kitlesel Medya'dan (Haber veya Sahne Sanatları), Komplo Kuramcılarından (Amatör veya Profesyonel Yazarlar veya Spekülatörler), İnternet Söylentilerinden veya Diğer HERESY'den dolayı İlluminati hakkındaki bilgilerini elde eden herhangi biriyle ilgilenmiyoruz. * Üyelikten bir hafta sonra Illuminati'ye girdikten sonra, hayatınızdaki en büyük hedefi elde edersiniz ve aynı zamanda servet ve şöhret kazanırsınız. * Kimsenin gece gündüz işkenceye maruz kalması halinde BÜYÜK ILLUMINATI mesajını kimse silmeyecektir. * BÜYÜK ILLUMINATI'nın emrine ve kurallarına uymamak ününü ve zenginliklerini geri alacaktır. *. Illuminati kurallarından biri "Illuminati hakkında konuşmuyoruz" dır, bu yüzden burada çok fazla şey söyleyemem. Eger gerçekten ilgileniyorsaniz Email yoluyla bize geri dönün: illuminatihomeofrichs@gmail.com VEYA whatsapp +2349033375429 Zihin oyunları oynamayın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bende uye olmak istiyorum ama hic param yok

   Sil
 60. Hayatınızın IŞIĞI, SİZİN ÜZERİNE BAĞLI
  İsteğinizi kabullenmek için TARİHİ YAPARAK
  HEDEF, UYGUN PLANLAMADAN KAYNAKLANDI,
  BÜYÜK [KARDEŞLEME] ILLUMINATI, BURADA BURADA
  ÇÖZÜMÜZÜ BAŞARISIZA SİZE DOĞRUDAN.MAKE
  Hayatınızdan bir anlama TAM ve Anlayışınız
  NEDEN YAŞAYAN NEDENLERİ GELİN VE
  Umutlarınızı geri verin. BÜYÜK ILLUMINATI
  HOOD, BÖLÜMÜN RUHUNIYET ETMEK İÇİN BURADA
  [ZENGİN Şöhret ve Güç] SİZİN HAYATINDA.
  İLETİŞİM \ AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ GÖNDERİNİZ
  ADI ADRESİ DOĞUM MESLEĞİ YAŞININ TARİHİ
  SEKS. ORJİNAL MİLLİLİK NEDENLERİ
  TELEFON YOK. TO
  Illuminatinationwide218@gmail.com VEYA CALL Watsap US
  [+2348135688260. AM "James Larry"

  YanıtlaSil
 61. Ünlü, zengin olsun ve kaderini kontrol etmek Illuminati katılın.
  Geri koltuk ve diğer insanların bizi aşağı itmek için izin vermek iyi midir? Ya öyle
  İyi yoksulluk veya korku içinde yaşamak?
  Yani İlluminati sadece burs bütün dünyevi özgürlük verebilir
  problemleri, bugün üyesi olmak ve kaderini kontrol ve aynı zamanda değil kazanmak
  aylık en az 500 milyon dolar.
  Üyelik başvurusu için aracılığıyla bir e-posta gönderin:
  ajajailluminati@outlook.com

  YanıtlaSil
 62. Life is good when you have your love ones around you, I am saying this because when i had issues with my lover i never seen life as a good thing but thanks to Dr. OGUDUGU OF OGUDUGU SOLUTION TEMPLE, for helping me to cast a spell that brought my lover back to me within the space of 48hours. My husband left me for another woman after 7YEARS of marriage,but Dr.OGUDUGU help me cast a spell that brought him back to me within 48hours. I am not going to tell you more details about myself rather i will only advise those who are having issues in there relationship or marriages to contact Dr.OGUDUGU SOLUTION TEMPLE through these details via; (GREATOGUDUGU@GMAIL.COM Website: http://greatdrogudugusolutiontemple.webs.com/) or call him on WHATSAPP: +2348055304321?


  YanıtlaSil
 63. Iyi insanlar iyi yeni duydum, ben birim
  Lord tarafından üstün Grand tarafından gönderilen Ajanların
  Getirmek için usta olanların çoğunu
  Büyüklerin bir üyesi olmakla ilgilenen
  Illuminati tapınağı, Üyeye üye olma
  Illuminati. Nitelikleriniz sadece,
  Kendileri için hizmet verebilen,
  Politikacılar, Müzisyenler, İş Adam / Kadın,
  Öğrenci işçileri, tüccarlar vb.
  Zengin ol, güçlü ol ve hayatı ünlü ol.
  Rüyalarınıza üye olmak
  Illuminati ve aynı zamanda 3,4 $ anlık tutar olsun
  Milyon dolarlık ücretsiz bir ev ile her yerde
  Tüm dünyada yaşamak ve özgür olmak
  Dünyanın herhangi bir ülkesine seyahat etmek için üçlü vize,
  Ve zenginlik yüzüğü, sana güç verilecek
  Işe başladıktan hemen sonra, iş yapıyorum, ben
  Kendi bir İnşaat şirketi ve kendi de
  Bir Biggest Elektronik Aleti mağazası,
  Ve ailem şimdi ABD'de yaşıyor, bir zamanlar beğeniyordum
  Sen, ben ve eşim mali açıdan 1'e düştü
  Günde bir kare yemek, ne tür bir yaşamdı?
  Yaşasın, fırsat bulana kadar fakirlik içinde yaşadım
  BÜYÜK TAPINA üyesi olmak
  Illuminati BROTHERHOOD ve ben
  Şansım ve ben yakın bir üyeyim
  10 yıl şimdi. Gittikçe daha zengin olursun
  Olmak, işinizi daha hızlı büyütür
  Hiç hayal edemeyeceğinizden daha fazla, illuminati çıkarır
  Yetenekler sizi ve sizin gibi meşhur edin
  Illuminati siparişinin bir üyesi olursun
  Anında 8,000,000 $ ABD Doları al
  Banka Hesabınız, daha pek çok başka
  Kazanmak için ayakta kalabileceğiniz avantajlar, öyleyse
  Üye olmak istiyor şimdi bize ulaşın
  +2348151112534 veya E-POSTA:
  Worldwideilluminati868@gmail.com BUGÜNE BİZE KATILIN
  ZENGİN, GÜÇLÜ VE ÜNLÜ TÜM OLUN
  SENİN HAYATIN…..

  YanıtlaSil
 64. Arkadaşlar ben illümınatinin gerçek sitesine ulaştım ve sonra e posta adresimle(yedek kullanmıyorum çok fazla)kaydoldum. Bana gelen bütün mesajlar ingilizce ve ilk mesajda not diye illüminatinin her dini kabul ettiğini sadece dinsel hurafe ve batıl inançlara karşı çıktığına dair mesaj geldi. Baphomet ile gerçek illüminatinin uzaktan yakından alakası yok. Zaten illüminatiye katılanların çoğu da insanlık için değil kendileri için katılıyorlar. Sonra da insanlar neden cahil diyorlar

  YanıtlaSil
 65. ILLUMINATI KARDEŞLİĞİ TOPLUMUNDA BİR MİLYONER OLSUN !!!
  Bir iş sahibi / ortak, siyasetçi, papaz mısınız, iktidara, bağımsız bir kişiye, bir müzisyene, 18 yaşında bir öğrenciye ve çaresizce para ihtiyacı olan tüm sporculara ihtiyacınız var mı? Daha sağlıklı veya dengeli bir yaşam sürdürmek için finansal yükümlülüklerinizi yerine getirmekte zorlanıyor musunuz? Zihninizi, kalbinizin ne istediğini zenginlik, güç ve meşhur ile başarılı bir birey olarak elde etmek istiyor musunuz? Yeni üyeler olarak toplumun sağladığı büyük fayda sağlayacaksınız. Her üye $ 5,000,000 dolarlık bir anlık toplam, seçeceğiniz bir araba ve ulusal ya da uluslararası düzeyde yaşamak için seçtiğiniz her yerde ücretsiz bir ev alacak. Bu aylık bazda 3.000 $ gelir sağlıyor. Bu büyük topluluğa üye olarak, ne seçerseniz seçin Illuminati Kardeşler Topluluğu ile hayatta başarı elde etmek sınırsızdır. İnsan kanıyla hiçbir bağ yoktur. Katılmak için hiçbir parasal ücret değil, yalnızca başarılı başlatma ritüelleri için gereken herhangi bir öğenin maliyeti. İşlemeye hazırsanız şu adrese bize ulaşın ... illuminatitempleworld2@gmail.com veya whatapp + 2348077618315 numaralı telefonu arayınız.

  YanıtlaSil
 66. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 67. Illuminati en güçlü ailelerden biridir, bugün bize katılın ve dünyanın en güçlü insanlarından biri haline gelin; bizimle birlikte, bir etki yaratacak ya da üretebilecek kişileri bulunuz. WhatsApp ile bu sayı ile ilgili inanç özlüyor +2347037154192 teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 68. Zengin, ünlü olmak ve kaderinizi kontrol altına almak için Illuminati'ye katılın.
  Geri çekilip başkalarının bizi aşağı indirmesine izin vermek güzel mi? Yoksa öyle mi
  Yoksulluk ya da korku içinde yaşamak iyi mi?
  Illuminati, tüm dünyevi insanlara özgürlük verebilen tek burs
  Sorunlar, bugün üyemiz olsun ve kaderini kontrol et ve kazanmamak
  Aylık 500 milyon dolardan az.
  Üyelik başvurusu için şu adrese bir e-posta gönderin:
  ajajailluminati@outlook.com.........

  YanıtlaSil
 69. Kardeşlikten selamlar. Hayatta büyük ve ünlü olmaya çalışan ya da servetinizi ve konumunuzu toplumda güvenceye almak ve 3 gün içinde para kazanmaya çalışan bir iş adamısınız, Müzik sanatçısı, futbolcu veya model misiniz? Illuminati'ye şimdi Para, güçler, şöhretler, Korunması, tüm hastalıklara ve zenginliklere başlaması sadece üç gün içinde ünvanınız olur. Aydınlık kardeşlik ve kız kardeşlerine katılmak istersen bugün bize ulaşın. Nerede olduğunun bir önemi yok. Hiçbir mesafe, baphomet'imizin işini etkileyebilir
  WhatsApp +2347067805045 veya Hangout / E-posta: official.illuminati.reg@gmail.com ve hayallerinize evet deyin. Selam Lucifer ..

  YanıtlaSil
 70. İYİ HABERLER !!! Sen bir işadamı musun? İş kadını ? Sanatçı? Politikacılar? Öğrenci? Vb ... Ve eğer büyük olmak istiyorsanız, bugün resmi ve dünyadaki güçlü ve ünlülerden biri olmak için bize katılın. Illuminati kardeşliği, kayıtlarınızı tamamladıktan sonra temsilcinizi aydınlatmak ve ziyaret etmek için ideal bir fırsat, hiçbir fedakarlık veya insan hayatına ihtiyaç duymazsınız, Illuminati kardeşlik ve yaşamın zenginliklerini hayatınıza getirecektir; yoksulluğa hayatınızdan uzakta erişebilirsiniz. Artık sadece illuminati kilisesine giren bir üye herhangi bir üyeyi kiliseye getirme yetkisine sahiptir, bu nedenle herhangi bir grupla irtibat kurmadan önce, zaten üye olan herkese başvurun, bugün katılın ve hayalinizi gerçekleştirin. . İlaçları iterek uyuşturucuyu korumaya da yardım ediyoruz, ışığı göremiyoruz. Para, güç, şöhret ve zenginlik sadece üç gün içinde bilinir. Illuminati kardeşliğine katılmak istiyorsanız, şimdi bizimle iletişime geçin: illuminatitoworldnation@gmail.com veya call and whatsappp +2347082405418

  YanıtlaSil
 71. ILLUMINATI DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ: ZENGİN ŞEHRİ ETKENLİĞİ Kulübü, STAR, 3 Milyon Üyeden oluşan dünyanın en eski ve en büyük kardeşliği. Yüce Varlık olan bir baba altında bir aileyiz. Illuminati'de cennette doğduğumuz ve hiçbir cemaatin bu dünyada mücadele etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Eğer hayatınızı istediğiniz gibi gidiyorsanız ve bunu değiştirmek isterseniz Illuminati'ye her 3 günde bir 3000 $ ve 1500.000 $ üyelik için katılın. en iyisini yapmaktan hoşlanmanızı ve katılmanızı nafakanın E-posta: agentpatrick5@gmail.com Veya WhatsApp Us +1 (941) 944-7957 Hakkında Notlar Serous Member Apply

  YanıtlaSil
 72. ILLUMINATI DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ: ZENGİN ŞEHRİ ETKENLİĞİ Kulübü, STAR, 3 Milyon Üyeden oluşan dünyanın en eski ve en büyük kardeşliği. Yüce Varlık olan bir baba altında bir aileyiz. Illuminati'de cennette doğduğumuz ve hiçbir cemaatin bu dünyada mücadele etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Eğer hayatınızı istediğiniz gibi gidiyorsanız ve bunu değiştirmek isterseniz Illuminati'ye her 3 günde bir 3000 $ ve 1500.000 $ üyelik için katılın. en iyisini yapmaktan hoşlanmanızı ve katılmanızı nafakanın E-posta: agentpatrick5@gmail.com Veya WhatsApp Us +19419447957 Hakkında Notlar Serous Member Apply

  YanıtlaSil
 73. BÜYÜK ILLUMINATI KARDEŞLİĞİNE ÜYE OLMAK İSTİYOR MUSUN? Büyük Illuminati'ye ait olmak ve herhangi bir insani fedakarlıktan kurtulmak için, korkuyu aklınızdan alın ve FAME, GÜÇ ve ZENGİNLER üzerinde süper zengin olun. Ve kardeşliğimizin fedakarlıklar için İnsan'ı kullanmadığını size bildirmeliyiz, çünkü üye olmayanların zihniyetidir. Geçmiş yıllarda, başlattıktan sonra her üyeye binlerce dolarlık bir başlangıç ​​lütfu verilmeye başlandı, ancak bu yıl başlatılınca, başlatılan kayıtlı üyelerin nüfusu nedeniyle başlatma nimetinin düşürüleceği yönünde bir söylenti var. Bu yıl yeryüzünde olduğu için bu bilgileri hala teyit etmem gerekiyor. Şubat 2016'da ABD'de yapılan son başlatma başarılı oldu, bu nedenle size daha fazla nimet temin ediyorum. İlgilenmek için lütfen cesur bir adım atın! İllüstrasyona büyük Illuminati'ye katıldığınız her yerde; üye girmeye zorlamıyoruz çünkü kendi iyiliği içindir. Illuminati'ye katılmakla ilgileniyorsanız, aşağıdaki şartları okumalısınız. DİKKAT EDİNİZ. AŞAĞIDAKİ HÜKÜMLER VE KOŞUL:
  (1) Saklamaya mecbur olmanız gerekir
  (2) Başarıya güçlü bir inanca sahip olmalısınız.
  (3) Kendi kararınızı vermek için 18 yaşından büyük olmalısınız, ayrıca bize doğrudan illuminatitemple2005@gmail.com veya (Instagram kings_illuminati) veya WhatsApp (+12672776824) ile e-posta da gönderebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 74. Ödenmemiş faturalarınız var mı? Temizlemek istediğiniz borcunuz var mı? Sen
  mali açıdan aşağı ve bir iş kurmanız mı gerekiyor? Banka var mı
  Kötü kredinizin bir sonucu olarak sizi reddetti mi? Artık endişelenmeyin
  Finansal Gelişme Hizmetleri size düşük bir kredi vermek istiyor
  Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve
  bir kredi başvurusunda bulunun, bu mesajı yanıtlayarak bugün bize ulaşın veya
  bize şu adresten bir e-posta gönderebilirsiniz: mrsmartinaloanfirm01@outlook.com ayrıca whatsapp numarasından +919538413928 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 75. İnsanlara özgürlük vermek için mevcut. Bu Organizasyon huzurlu. İllumminati dünyanın her yerinde, Bu organizasyona Katılır her bir oteldir. İlluminati herhangi bir İnsan Kurban.
  İnsanlar, her türlü erkek, kadın ve gençlik. İlluminati katılmak için, sadece 30 dakika sürer, zengin sadece divx alabilir. İlluminati içinde bir çok avantajı var.
  Her hafta üyelerimizin 3000 Dolar ver.
  Her ay Üyeleri/ 2.000.000 $= veriyoruz.
  Üyelerimiz seçtikleri herhangi bir Ülkeye herhangi bir zamanda seyahat için ücretsiz.
  Eğer bir kişi bizim için bir üye olursa kişi bize katılmaya getirdi o kişi başı $1000 ABD Doları hemen veriyoruz.
  Çok fazla insan bize, Papazlar, Müzisyenler, İş Adamları, Öğretmenler, Ünlüler, Çiftçiler, Film Oyuncuları katıldı. Bu sayfada ayrıntılı edemeyiz sivil toplum kuruluşları, ve diğerleri.
  Bugün bize katıl ve zengin ol, sadece bize bir e-posta gönderin: thegodofilluminati@gmail.com
  Bugün katıl ve hayatını değiştirebilirsiniz. ya 2349021162141 whatssapp bize ulaşın

  YanıtlaSil
 76. Merhaba ben adıyla Frederick'im. Büyük illuminati kardeşliğin üyesiyim .. Siz bir iş mi Bir erkek / kadın, pastör, siyasetçi, futbolcu, öğrenci misiniz? Yaklaşmakta olan bir sanatçı ya da bir aktör müsünüz, yoksa herhangi bir talihiniz var mı, dünyada zengin, ünlü ve güçlü olmak istiyorsanız ... Bu en büyük fırsattır. Bugün aydınlık Yeni Dünya Düzeni'ne katılın ve sizi hayal kurmalarına izin verin. büyük ILLUNINATE üyesi olmak ister misiniz? bize e-posta: henryfrank485@gmail.com Whatsapp bize: +1 (424) 3655559

  YanıtlaSil
 77. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 78. meraba ben uye olmak istiyorum ama hic param yok nasil olabilirim lutfen yardim edin zengin guclu olmak istiyrum .

  YanıtlaSil
 79. ZENGİN, DİN DÜNYANIN BÜYÜK AİLEYE HOŞGELDİNİZ. İSTATİSTİK, DOKTOR, MÜHENDİS, MODEL, LİSANSÜSTÜ, ÖĞRENCİ, İŞLETME İNSANI VEYA KADININ ZENGİN, Şöhret, Şöhret, GÜÇ, BİLGİ VE ZENGİNİ ARTIRIN İSTİYORSUNUZ !!! BU GİZLİ BİR FIRSAT, Illuminati organizasyonu Zengin, Güçlü, Ünlü ve Zengin olmanızı sağlayacaktır Illuminati Kardeşlik, Uzun yaşam ve refahın bir üyesi olarak sonsuz yaşam ve sevinç ile dünyanın her yerine hayallerinizi ve kalp isteklerinizi yaşayabilirsiniz .. Gerçekten harika Illuminati üyesi olmak istiyorsanız, bugün bize ulaşın VIA: danielcoleilluminati @ gmail.com veya Whatsapp +2348115670782

  YanıtlaSil
 80. Bir iş mi Bir insan, siyasetçi, müzikal, öğrenci ve zengin olmak, güçlü ve hayatında meşhur olmak istiyorsun. Aydınlatmanın bir üyesi olarak hayallerinize ulaşabilir ve aylık 1.000.000 USD kazanın Tüm rüyalarınız ve kalp isteğiniz tamamen gerçekleşebilir, bu kısa bir özettir, eğer gerçekten büyük aydınlığın bir üyesi olmak istiyorsanız, o zaman elde edin Bize katılmakla ilgili daha fazla bilgi ve açıklama için bize geri dönün, şu anda bu WhatsApp numarasıyla +2349054872959 numaralı telefondan bize ulaşın veya franklinilluminatitemple7@hotmail.com adresinden bize e-posta gönderin.

  YanıtlaSil
 81. Işadamı veya bayan, siyasetçi, müzisyen, öğrenci misin? Hayatta zengin, ünlü ve güçlü olmak ister misiniz? Bugün çevrimiçi Illuminati kültüre katılın ve her ay $ 1,500 haftalık maaşa bölünmüş olarak ödenecek 250,000.00 dolarlık toplamı elde edin ... İlgileniyorsanız bize bir e-posta gönderin: birdmanilluminati@gmail.com .


  YANITINIZI EMAIL E-POSTA'NIZA GÖNDERİN: birdmanilluminati@gmail.com

  Büyüklüğe ulaşmak için ağ geçidi.

  SİPARİŞ KILAVUZU.
  Illuminati World.
  Telif Hakkı © 2018 Illuminati

  YanıtlaSil
 82. Şöhret istiyor musun Zenginlik? Güçler mi? Zenginlik, yoksa bütün rüyalarınızın geçmesini mi istiyorsunuz? Yaklaşan bir sanatçı mısınız? dansçı? işadamı? vb. Büyük Illuminati Society size arzularınızı başarmak için bir yaşam boyu fırsat sunuyor. Eğer üye olmak istiyorsanız, lütfen line, campariilluminati@yahoo.com ya da telefonla ya da waptsap +14422355187 ile bizimle iletişime geçin.

  YanıtlaSil
 83. Finansmana ihtiyacınız var mı? İş veya Kişisel Krediye mi ihtiyacınız var? Şirketinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? Firmamız yardımcı olmak için burada. Herhangi bir şahsa ve şirkete 3% faiz oranıyla kredi veriyoruz. Daha fazla bilgi edinmek için şimdi şu adrese bize cevap verin: johnlisaloncompany2003@gmail.com.

  Kısa sürede email.johnlisaloncompany2003@gmail.com aracılığıyla duymak isterim

  YanıtlaSil
 84. PARA VE GÜCÜN BÜYÜK ILLUMINATI TEMPLE KATILIM PROSEDÜRÜ, bizim ajan +2348138555220 veya posta ya da ILLUMINATI JOIN JOINING
   (illuminate666temple@outlook.com)

  Bir iş adamı ya da kadın mısınız, politik, müzisyen, öğrenci, yaşamak için zengin, ünlü, güçlü olmak istiyorsun, İlluminati'ye katıl
  Bugün kardeşlik kült ve anında zengin toplamı olsun. Bir haftada 1 milyon dolar ve bedava bir ev. Bu dünyada yaşamayı tercih ettiğiniz ve aylık olarak 350.000 ABD doları maaş aldığınız…

  ILLUMINATI'YE KATILAN YENİ ÜYELERE VERİLEN FAYDALAR.
  1. USD $ 500,000 USD Nakit Ödül
  2. USD $ 200,000 USD değerinde Yeni Bir Şık Rüya ARABA
  3. bir rüya evi kendi seçim ülkenizde satın
  En İyi 5 Dünya ile Bir Ay Randevu Alındı
  Dünyadaki Liderler ve En İyi 5 Ünlüler.
  ajan şimdi +2348138555220 оr onu neyin üzerine
  +2348138555220) ya da bize e-posta gönderebilirsiniz.
  Hemen çevrimiçi başlatma için (illuminate666temple@outlook.com)

  YanıtlaSil
 85. Ben Iowa City, ABD'de bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim, hastanede yönetimin internette nasıl çalıştığını ve bu yıl insan organlarını alıp satması için tekrar başladığımızı ilan etme fırsatını verdim. Böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postadan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımızı iyi bir miktarda parayla ödüllendiriyoruz ve Organlarda uzmanız. Cerrahide ve donör olarak risk yoktur. o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  YanıtlaSil

Yazarken dinlersin; Pixies - Where is my mind

İlluminati FS kulübünün ilk kuralı: kulüpten söz etmemek.
2.kuralı: kimseye kulüpten söz etmemek.